Ogłoszenia parafialne 2023-08-20

1.Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.W najbliższą sobotę odbędzie się festyn parafialny z okazji jubileuszu i urodzin ks. dr Jana Grzegorzka. Rozpoczęcie o godzinie 15:00 zakończenie modlitwą różańcową o godzinie 20:30. O godzinie 18:00 Msza w int. Jubilata i Solenizanta. W czasie festynu będzie możliwość nabycia książki, która została napisana przez ks. dr Jana Grzegorzka. Cały dochód zebrany za sprzedaż książki zostanie przekazany na zakup nowych ławek w kościele. Osoby nabywające książkę zostaną wpisani do złotej księgi. W tym dniu plac parafialny przy probostwie zostanie zamknięty ze względu na bezpieczeństwo.
4.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej oraz kalendarza na przyszły rok w cenie 20 zł.
5.Dziękujemy mieszkańcom ulic Jarzębinowej i Dożynkowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej od skrzyżowania ku Gliwicom.