Ogłoszenia parafialne 2023-07-30

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
2.We wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Na bocznym ołtarzu wystawiona jest Księga Trzeźwości.
3.W środę 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli wierni mogą zyskać odpust zupełny.
4.Po 15 latach przez naszą parafię będzie przechodziła 78 Rybnicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z tej okazji przywitamy pielgrzymów błogosławieństwem.
5.Z tyłu kościoła możemy znaleźć ulotki Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień INTEGRUM.
6.W piątek od godziny 17:15 Adoracja Naj. Sak. prowadzi ERD.
7.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
8.Obchód chorych:
• Piątek od godziny 8:15 – Golejów
• Sobota od godziny 9:00 – Grabownia
9.W Niedzielę 20 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet do MB Piekarskiej. Zapisy na autokar w zakrystii.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wypoczynkowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Północnej.