Ogłoszenia parafialne 2023-07-02

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach.
2.Od dzisiejszej Niedzieli obowiązuje wakacyjny porządek Mszy i Nabożeństw. W Niedzielę nie ma popołudniowej Mszy Św. i Nieszporów. W tygodniu Msze Święte będą odprawiane naprzemiennie.
3.W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
4.Obchód chorych:
• Golejów piątek od godziny 8:15
• Grabownia sobota od godziny 9:00
5.W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Odbywa się 58 Ogólnopolska Pielgrzymka Chorych na Jasną Górę. Msza o godzinie 11:00 w Częstochowie przewodniczyć będzie Abp. Stanisław Gądecki.
6.Za tydzień od godziny 8:00 do godziny 12:00 przed kościołem kiermasz książek. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na sfinansowanie kosztów Pielgrzymki na Jasną Górę dla dzieci w roku 2024.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka (numery nieparzyste, od p. Gilner do Szałasu) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Magnolii.