Ogłoszenia parafialne 2023-06-11

1.Trwa Oktawa Bożego Ciała. Nabożeństwa Eucharystyczne i procesje Teoforyczne wokół kościoła odbędą się w następujących dniach i godzinach: Niedziela 16:00, poniedziałek 17:30 w pozostałe dni po wieczornych Mszach a w piątek w ramach adoracji Naj. Sak.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.We wtorek przypada Dzień Fatimski i wspomnienie Św. Antoniego z Padwy. O godzinie 20:00 Msza a po niej tradycyjnie Różaniec, procesja z figurą wokół kościoła, Apel Jasnogórski oraz Błogosławieństwo Sakramentalne.
4.W czwartek Msza Szkolna, na którą zapraszamy wszystkie dzieci a uczniów klas 4 zachęcamy do zaangażowania się w oprawę liturgii.
5.W piątek udajemy się na Drogę Krzyżową na Grzybówkę.
6.Podziękowania za Uroczystość Bożego Ciała:
• Dzieciom Komunijnym z Rodzicami
• Budowniczym Ołtarzy i darczyńcom kwiatów
• Panom kościelnym za przygotowanie wystroju kościoła
• Firmie Aksel za udostępnienie nagłośnienia
• Osobą prowadzącym śpiew w czasie procesji
• Służbie Liturgicznej
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Skowronków za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego działa mieszkańców ulicy Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony).