Ogłoszenia parafialne 2023-05-21

1.Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2.Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.Dzisiaj w Katedrze Chrystusa Króla Msza Święta w intencji Jubilatów Małżeńskich.
4.Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w Niedzielę i Święta o godzinie 16:00 a w tygodniu o godzinie 17:30 oraz w czwartek po Mszy Szkolnej.
5.Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Jak co roku w ostatnią Niedzielę Maja odbywać się będzie Pielgrzymka do MB Piekarskiej. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godzinie 7:00 z parkingu przy kościele.
6.W poniedziałek przypada uroczystość odpustowa ku czci Św. Jana Nepomucena. O godzinie 17:30 w kaplicy przy ulicy Wiosny Ludów uroczyste Majowe a po nich Msza Św. W tym dniu Msza wieczorna tylko w kaplicy.
7.W środę dzień modlitw za Chrześcijan w Chinach.
8.Trasa tegorocznego Bożego Ciała przebiegać będzie następującymi ulicami:
• Z kościoła ulicą KEN do kaplicy
• Z kaplicy do ronda ulicą Wiosny Ludów
• Od ronda ulicą Książenicką do kościoła
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem.