Ogłoszenia parafialne 2023-01-29

1.O godzinie 16:00 „Pożegnanie Żłóbka”. Zapraszamy całe rodziny na wspólne kolędowanie.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.W poniedziałek nie będzie Nowenny.
4. We wtorek kolęda rozpocznie się o godzinie 15:00.
5.W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. W całym kościele obchodzimy go jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte o 7:00, 17:00 i 18:00. O godzinie 18:00 nastąpi poświęcenie świec dzieciom, które przystąpią do I Komunii Św. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne.
6.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi i nabożeństwa o stałych porach. W I Piątek miesiąca o godzinie 19:00 Msza Święta Młodzieżowa na którą zapraszamy szczególnie kandydatów przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
7.Obchód chorych:
• Piątek od godziny 8:15 – Golejów
• Sobota od godziny 9:00 – Grabownia
8.W piątek wspomnienie Świętego Błażeja udzielimy specjalnego Błogosławieństwa.
9.W przyszłą sobotę i niedzielę kolęda dodatkowa w godzinach od 13:00 do 16:00.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wypoczynkowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Północnej.