Ogłoszenia parafialne 2022-10-30

1.W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup opału.
3.We wtorek przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy Niedzielny. O godzinie 15:00 tradycyjne Nieszpory z procesją na cmentarz. Zalecki za zmarłych składamy w zakrystii.
4.Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada Msze Święte o 7:00,9:00 i 18:00. Po porannej Mszy procesja na cmentarz.
5.Od południa Wszystkich Świętych czyli od 1 do 8 listopada możliwość uzyskania Odpustu Zupełnego za Dusze Czyśćcowe poprzez nawiedzenie cmentarza z modlitwą.
6.Różaniec za zmarłych codziennie o godzinie 17:15 a w czwartek po Mszy Wieczornej.
7.W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
8.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami a w szczególności uczniów klasy 1 i 2.
9.W piątek o godzinie 19:00 Msza Młodzieżowa.
10.Obchód chorych:
• Golejów w piątek od godziny 8:15
• Grabownia w sobotę od godziny 9:00
11.W piątek adorację Naj. Sak. prowadzi ERD.
12.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
13.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu).