Ogłoszenia parafialne 2022-06-19

1.Dziś przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Nabożeństwo do NSPJ wraz z procesją Teoforyczną wokół kościoła o godzinie 16:00.
2.Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.Do piątku trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów na procesje, które odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy o godzinie 18:00 oraz w czwartek po Mszy o godzinie 17:00.
4.W czwartek Msza Święta na zakończenia roku szkolnego o godzinie 9:00.
5.W piątek przypada Uroczystość NSPJ Msze Święte o 7:00, 16:00 i 18:00. O godzinie 17:15 wystawienie Naj. Sak. i Nabożeństwo do NSPJ.
6.W przyszłą Niedzielę o godzinie 12:00 odbędzie się Msza na wodzie. Szczegóły na plakacie.
7.W gablotce znajdziemy spis osób wybranych do Rady Parafialnej przez wiernych.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka numery parzyste, od kaplicy do p. Reclik.