Ogłoszenia parafialne 2022-05-22

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
2.Na godzinę 16:00 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe.
3.W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe:
• Poniedziałek 23.05 gromadzimy się o 17:30 przy krzyżu kaplicy Św. Jana Nepomucena. (modlitwy i procesja do kościoła)
• Wtorek 24.05 gromadzimy się o 17:00 na Grabowni przy krzyżu p. Reclik (modlitwy, procesja do krzyży i Msza Święta w kaplicy)
• Środa 25.05 gromadzimy się o 17:30 przy krzyżu na ul. Jarzębinowej (modlitwy i procesja do kościoła)
4.Ogłaszamy proces zgłaszania kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej czynimy to w formie pisemnej składając kartkę z nazwiskiem do urny z tyłu kościoła.
5.Nabór na ministrantów - zachęcamy chłopców do służby przy ołtarzu. Zapisy na zbiórce w sobotę o godzinie 9:00.
6.W przyszłą Niedzielę w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego doroczna Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Zapisy na autokar w zakrystii. Wyjazd z parkingu o godzinie 7:00.
7.Dziękujemy p. Marcinowi Siwek za wykonane prace przy parafii.
8.Od najbliższego piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem.