Ogłoszenia parafialne 2022-03-20

1.W naszej parafii witamy ks. budowniczego Tadeusza Kalisz, który wygłosi Słowo Boże oraz zbierze kolektę na budowę kościoła w Jankowicach.
2.Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 15:45.
3.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
• Piątek godzina 17:15
• Sobota godzina 10:00
4.W poniedziałek o godzinie 18:45 spotkanie zespołu liturgicznego na probostwie.
5.W poniedziałek 28 marca o godzinie 19:00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
6.Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21 maja tj. sobota o godzinie 13:30. Szafarzem Sakramentu będzie ks. Bp. Grzegorz Olszowski.
7.W piątek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest to Dzień Świętości Życia. Modlimy się w tym dniu za dzieci poczęte a nienarodzone.
8.Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Gość Ekstra.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiślanej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Pszennej.