Ogłoszenia parafialne 2021-12-26

1.Dziś Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
2.W poniedziałek 27 Grudnia przypada Święto Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty. Zgodnie z tradycją w tym dniu błogosławimy wino.
3.We Wtorek Święto Św. Młodzianków o godzinie 9:00 Msza Święta z błogosławieństwem małych dzieci oraz matek w stanie błogosławionym.
4.Msza na zakończenie roku w piątek o godzinie 17:00.
5.Oktawa Narodzenia Pańskiego kończy się 1 stycznia uroczystością Św. Bożej Rodzicielki.
6.Po Świętach rozpoczynamy Msze Kolędowe za mieszkańców poszczególnych ulic. Ofiary składane z tej okazji przeznaczymy na renowację głównego ołtarza.
7.W tym tygodniu przypada 1 sobota miesiąca.
8.Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny wydanie Świąteczno Noworoczne w cenie 10 zł. Od nowego roku Gość Niedzielny będzie kosztował 8 zł.
9.Prosimy o podjęcie dzieła sprzątania kościoła mieszkańców ulicy Poloczka numery parzyste, od p. Reclik do Szałasu.