Ogłoszenia parafialne 2021-12-12

1.Dziś III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości (Gaudete). O godzinie 16:00 Nieszpory.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.Przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
4.W piątek o godzinie 15:00 Droga Krzyżowa na Grzybówkę.
5.W piątek o godzinie 19:00 spotkanie grupy młodzieżowej przygotowujące Wigilijne czuwanie.
6.Podziękowania dla Rady Dzielnic Golejowa i Grabowni za zorganizowanie Mikołaja w kościele.
7.Wzorem ubiegłego roku w ramach kolędy będą organizowanie Msze Święte za poszczególne ulice. Rodziny, które wyrażają chęć przyjęcia kolędy w tradycyjny sposób oraz chcą poświęci swój dom prosimy o telefoniczne umówienie wizyty.
8.Przedświąteczny obchód chorych:
• Czwartek godzina 8:15 Golejów
• Sobota godzina 9:00 Grabownia Istnieje możliwość umówienia się telefonicznie na inny termin.
9.Za tydzień kolekta specjalna na remont kościoła.
10.W zakrystii do nabycia opłatki i świece Wigilijne.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Skowronków za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy).