Ogłoszenia parafialne 2021-11-28

1.Pierwsza Niedziela Adwentu obchodzona jest jako Niedziela Trzeźwości. W zakrystii możliwość wpisania się do Parafialnej Księgi Trzeźwości.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.O godz. 16:00 Nieszpory Niedzielne.
4.W tym roku Msze św. Roratnie będą odbywać się wieczorem.
5.W ramach dalszego przygotowania do bierzmowania, krótkie spotkania po Mszach Roratnich w Kościele:
a. W Poniedziałek (29.11) klasa 6a
b. We Wtorek (30.11) klasa 7a
c. W Środę (01.12) klasa 7b
6.W zakrystii do nabycia opłatki oraz świece Caritas, ofiara za świece małe 7zł, duże 14 zł.
7.W tym tygodni przypada pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania.
8.Obchód chorych zostaje przeniesiony na okres przedświąteczny.
9.Podziękowanie dla p. Marii Jurenko za ozdobienie i ubogacenie artystyczne lampionów w naszym kościele.
10.Za tydzień zbiórka przed Kościołem na rzecz migrantów.
11.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulic Turystycznej i Za Wiaduktem za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gierymskiego.