Ogłoszenia parafialne 2021-09-12

1.W dniu dzisiejszym po mszach św. zbiórka w ramach „Dzień Solidarności z Afganistanem”.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16:00.
4.W poniedziałek Dzień Fatimski – o godz. 20:00 msza św. za czcicieli MB Fatimskiej, a później Nabożeństwo Fatimskie.
5.W czwartek po mszy św. szkolnej spotkanie dzieci wczesnokomunijnych i pierwszokomunijnych wraz z rodzicami.
6.Zapowiedzi spotkań:
a) Poniedziałek 20 września o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
b) 24 września o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z obecnych klas 8.
7.Do wtorku 14 września trwa zbiórka elektrośmieci.
8.W najbliższy piątek droga krzyżowa na Grzybówkę, początek o godz. 15:00.
9.Za tydzień kolekta specjalna na remont Kościoła.
10.Obchody liturgiczne tygodnia:
a) 12 września Niedziela – Uroczystość NMP Piekarskiej.
b) 14 września wtorek – Święto Podwyższenia Krzyża Św.
c) 18 września sobota – św. Stanisława Kostki.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Różaniec. W zakrystii można nabyć Gość Extra w cenie 10 zł.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wiślanej.