Ogłoszenia parafialne 2021-05-02

1.Dziś przeżywamy V Niedzielę Wielkiej Nocy. Majowe o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach.
3.Informacje dla Dzieci Komunijnych: *Pierwsza spowiedź*
a) Wtorek 4 maja o godzinie 17:00 spowiedź grupy, która przystąpi do I Komunii Świętej w sobotę 8 maja o godzinie 12:00
b) Środa 5 maja o godzinie 17:00 spowiedź grupy, która przystąpi do I Komunii Świętej w niedzielę 9 maja o godzinie 12:30
c) Czwartek 6 maja o godzinie 18:45 spowiedź grupy, która przystąpi do I Komunii Świętej w niedzielę 9 maja o godzinie 9:00
d) Piątek 7 maja o godzinie 17:00 spowiedź grupy, która przystąpi do I Komunii Świętej w niedzielę 9 maja o godzinie 10:30
Rodzice dzieci przystępujących indywidualnie do I Komunii Świętej na pierwszą spowiedź umawiają się z proboszczem.
4.W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
5.Dziękujemy wszystkim osobą za modlitwę, trud i ofiarność oraz pracę wykonaną na rzecz remontu kościoła. W szczególności dziękujemy panu Franciszkowi Grzegorzek za wyczyszczenie wszystkich ozdobnych elementów metalowych w kościele. Serdeczne Bóg Zapłać !
6.W przyszłą Niedzielę o godzinie 6:00 Godzinki do NMP.
7.Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i MGN.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu). Czyszczenie codziennie o 16:00.