Ogłoszenia parafialne 2021-02-28

1.Dziś przeżywamy drugą Niedzielę Wielkiego Postu. O godzinie 15:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona na potrzeby parafii.
3.Przed Kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny AD Gentes.
4.We wtorek na probostwie przymiarka strojów dla dzieci Komunijnych.
a) Godzina 17:00 dzieci wczesnokomunijne,
b) Godzina 17:40 klasa 2a
c) Godzina 18:20 klasa 2b.
5.Cały czas obowiązują obostrzenia związane z ilością osób w kościele. Bardzo prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo we Mszy Świętej w Niedzielę o godzinie 11:00, Drodze Krzyżowej w Piątek o godzinie 17:15 oraz Gorzkich Żalach w Niedzielę o godzinie 15:45 za pomocą transmisji internetowych. Przypominamy, że pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
6.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi oraz związane z tymi dniami Nabożeństwa o stałych porach.
7.Obchód chorych tylko na wyraźne życzenie rodziny.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny, MGN oraz Różaniec.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi). Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.