Ogłoszenia parafialne 2021-01-17

1.Dziś przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Od poniedziałku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4.Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
5.Cały czas obowiązują obostrzenia związane z ilością osób w kościele. Bardzo prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo we Mszy Świętej za pomocą transmisji internetowych w każdą Niedzielę i Święta o godzinie 11:00. Przypominamy, że pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
6.Na prośbę mieszkańców ulicy Wypoczynkowej Msza kolędowa została podzielona na lewą stronę (o godzinie 17:00) oraz prawą stronę (o godzinie 18:50).
7.Spotkanie dla rodziców i dzieci wczesnokomunijnych odbędzie się 23 stycznia tj. sobota o godzinie 10:00 w kościele.
8.Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Magnolii za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulicy Wypoczynkowej. Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.