Ogłoszenia parafialne 2021-01-03

1.Dziś Świętujemy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
2.W środę 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Kolekta w tym dniu na potrzeby misji.
3.W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
4.Cały czas obowiązują obostrzenia związane z ilością osób w kościele. Bardzo prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo we Mszy Świętej za pomocą transmisji internetowych w każdą Niedzielę i Święta o godzinie 11:00. Przypominamy, że pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
5.Kontynuujemy odprawianie Mszy Świętych za mieszkańców tras kolędowych. Prosimy, aby wyznaczyć przedstawiciela rodziny. Na Mszę kolędową można przynieść do poświęcenia wodę i sól. W uroczystość Objawienia Pańskiego o godzinie 14:00 odprawiona zostanie dodatkowa Msza za mieszkańców ulicy Jarzębinowej, która została pominięta w planie tegorocznych kolęd.
6.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka (numery nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner) za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka (numery nieparzyste, od p. Gilner do Szałasu). Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.