Ogłoszenia parafialne 2020-12-20

1.Dziś przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. O godzinie 16:00 Nieszpory.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na malowanie kościoła.
3.Przypominamy o ograniczonej liczbie wiernych w kościele. Prosimy o korzystanie z transmisji Mszy Świętej.
Transmisje Mszy: wszystkie Msze Święte o godzinie 11:00, Pasterka o godzinie 22:00 oraz 24:00 i codziennie Różaniec o godzinie 20:30.
4.W Wigilię Bożego Narodzenia dodatkowa pasterka o godzinie 22:00, I Dzień Świąt według porządku Niedzielnego.
W przypadku większej ilości wiernych na Mszy Świętej trzeba liczyć się z uczestnictwem na zewnątrz kościoła.
5.Okazja do spowiedzi 30 minut przed każdą Mszą, poniedziałek, wtorek i środę po wieczornej Mszy aż do Różańca, w Wigilię od 7:00 do 10:00 oraz od 14:00 do 17:00.
6.Kolekta w czasie Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Kolekta w II Dzień Świąt tradycyjnie przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
7.W przyszłą Niedzielę obchodzimy Święto Świętej rodziny jest to dzień modlitw o świętość małżeństwa i rodzin.
8.Od poniedziałku tj. 28 grudnia odprawiane będą Msze Święte za poszczególne ulice w zamian za coroczną kolędę. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone będą na remont kościoła.
9.W najbliższą środę od godziny 10:00 gruntowne sprzątanie kościoła. Uprzejmie prosimy o pomoc.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i MGN.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka (parzyste, od kaplicy do p. Reclik) za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu).
Sprzątanie kościoła codziennie od godziny 16:00.