Ogłoszenia parafialne 2020-09-13

1.Dziś przypada Dzień Fatimski o godzinie 20:30 Różaniec, Apel Jasnogórski, procesja z Figurą MBF i Błogosławieństwo Naj. Sak. Prosimy o przybycie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.W poniedziałek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego po porannej Mszy Świętej nabożeństwo przy krzyżu misyjnym a wieczorem w ramach nowenny. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Boży Grób w Jerozolimie.
4.Od poniedziałku zapisy Mszy Jubileuszowych. Poniedziałek i Wtorek po porannych Mszach Świętych oraz od 16:00 do 17:30 w salkach. Od środy godzinę przed każdą Mszą Święto w zakrystii.
5.W piątek o godzinie 15:00 wyruszamy Drogą Krzyżową na Grzybówkę.
6.Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek 28 września o godzinie 19:00 na probostwie.
7.W piątek na godzinę 19:00 zapraszamy młodzież klas 8 na spotkanie w sprawie bierzmowania.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny oraz MGN.
9.Chór „Nadzieja” ma swoje spotkanie w sobotę o 11:00.
ERM czwartek o godzinie 16:15.
Ministranci o godzinie 9:00.
10.W czwartek po mszy szkolnej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
11.Dziękujemy mieszkańcom ul. Wiślanej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Pszennej.