Ogłoszenia parafialne 2020-06-14

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy XI Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym, Nabożeństwo popołudniowe o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
3.Trwa Oktawa Bożego Ciała w ciągu tygodnia o godzinie 17:30 Nabożeństwo z procesją Teoforyczną. W czwartek Nabożeństwo i procesja po Mszy o godzinie 17:00.
4.Obchody Liturgiczne tygodnia :
a) Środa : wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego
b) Sobota : wspomnienie NSNMP
5.W piątek przeżywać będziemy uroczystość NSPJ. Msze Święte o godzinie 7:00, 16:00 i 18:00.
30 min przed każdą Mszą wystawienie Naj. Sak. ze specjalnym Nabożeństwem przebłagalnym i dziękczynnym oraz Aktem Poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ.
6.W poniedziałek 22.06 o godzinie 19:00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : Gość Niedzielny.
8.Dziękujemy mieszkańcom ul. Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Poloczka (parzyste, od kaplicy do p. Reclik).