Ogłoszenia parafialne 2020-02-23

1.Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Księga trzeźwościowa wyłożona jest na bocznym ołtarzu. Dziś też rozpoczynamy tzw. 40 godzinne Nabożeństwo, które trwa 3 dni. Wystawienie Naj. Sak. w Niedzielę po Sumie do wieczornej Mszy Św. W poniedziałek i wtorek po porannej Mszy Św. aż do wieczornego Nabożeństwa.
2.Kolekta Niedzielna przeznaczona na potrzeby parafii.
3.Alumni naszego seminarium rozpoczynają rekolekcje przed Święceniami Diakonatu.
4.Środą Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Św. w tym dniu o 7:00, 16:00 i 18:00. Nabożeństwa Wielkopostne : Droga Krzyżowa piątek 17:15, Gorzkie Żale Niedziela 15:45. Kazania pasyjne w tym roku wygłosi ks. Jerzy Dudek pochodzący z Golejowa.
5.Z racji Środy Popielcowej i nadchodzących rekolekcji nie ma spotkania w czwartek po Mszy Szkolnej dla dzieci komunijnych i ich rodziców.
6.Chór „Nadzieja” ma swoje spotkanie w sobotę 29 lutego o 13:00.
7.Od soboty rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi ks. Adam Zakrzewski z Kokoszyc.
8.Rekolekcje rozpoczniemy Dniem Chorych w sobotę 29 lutego o 10:00 ( Msza Św., udzielenie Sakramentu Chorych, agapa w salce)
9.Szczegółowy program Rekolekcji znajduje się w gablotkach.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej : Gość Niedzielny.
11.Dziękujemy mieszkańcom ul. Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu). za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Poloczka (nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner).