Ogłoszenia parafialne 2020-01-05

1.Dziś przeżywamy drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim Nieszpory o godzinie 16:00, kolekta przeznaczona na parafię.
2.W poniedziałek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek mszy tak jak w Niedzielę, kolekta przeznaczona na misje.
3.W poniedziałek również obchodzimy Dies Episcopi-modlimy się za naszego ks. arcybiskupa Wiktora oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej.
4.W Niedzielę 12 stycznia odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszych chórów i zaproszonych gości.
5.Próba chóru Zorza we Wtorek 18:45, Nadzieja Sobota 11:00. O godzinie 12:00 w Sobotę próba generalna w Kościele.
6.Za tydzień kolekta specjalna na remont Kościoła
7.Parafia Chwałęcice zaprasza na Orszak III Króli 6 stycznia na godzinę 16:30 oraz na występ zespołu Śląsk 8 stycznia o godzinie 18:00.
8.W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny” i „Różaniec”.
9.Dziękujemy mieszkańcom ul. Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu) za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda).