Ogłoszenia parafialne 2019-07-28

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona na potrzeby Parafii.
2.Nieszpory Niedzielne o godzinie 15:00
3.Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny U.Śl. Od czwartku rozpoczynamy sierpień, który jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do postanowień abstynenckich.
4.W poniedziałek o godzinie 16:00 spotkanie przyjaciół Koła Radia Maryja. A o godzinie 18:00 Msza za Solenizantów tego Koła.
5.Pierwszy Tydzień Miesiąca :
a) I czwartek po Mszy porannej o godzinie 8:00 Nabożeństwo o powołania.
b) I piątek po porannej Mszy Nabożeństwo do NSPJ. O godzinie 17:00 wystawienie Naj.Sak. Oraz adoracja, którą poprowadzi ERD. Od godziny 8:00 odwiedziny chorych.
c) I sobota po porannej Mszy Św. Odmawiamy Różaniec.
6.Trwają zapisy na 74 pieszą Rybnicką Pielgrzymkę na Jasną Górę. 31 lipca w Bazylice Św. Antoniego o godzinie 8:00 Msza przed wymarszem. Istnieje możliwość wymarszu z Parafii Ochojec o godzinie 10:30 ( Msza ).
7.Trwają zapisy na 74 pieszą Rybnicką Pielgrzymkę na Jasną Górę. 31 lipca w Bazylice Św. Antoniego o godzinie 8:00 Msza przed wymarszem. Istnieje możliwość wymarszu z Parafii Ochojec o godzinie 10:30 ( Msza ).
8.Wzorem ubiegłych lat w sierpniu nie ma Nieszporów Niedzielnych.
9.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej ( Gość Niedzielny )
10.Dziękujemy mieszkańcom ul. Turystycznej i Za Wiaduktem za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Gierymskiego.