Ogłoszenia parafialne 2019-06-30

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii.
2.Kolekta przyszłej Niedzieli zostanie zebrana na WŚSD w Katowicach.
3.W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek po Mszy o godzinie 8:00 nabożeństwo o powołania. W I piątek od godziny 8:00 obchód chorych. O godzinie 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. I sobota miesiąca po porannej Mszy tradycyjnie odmawiamy różaniec.
4.Na godzinę 15:00 zapraszamy na Niedzielne Nieszpory.
5.Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny
6.Trwają zapisy na 74 Pieszą Rybnicką Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wpisowe od osoby dorosłej 40 zł a od dziecka 35 zł. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia
7.Parafia Św. Katarzyny w Jastrzębiu Zdroju zaprasza do swego Sanktuarium Opatrzności Bożej w dniach 20-21 Lipca. Szczegółowy plan w gablotce.
8.Dziękujemy mieszkańcom ul. Książenickiej (od Ronda do lasu) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu).