Ogłoszenia parafialne 2019-06-16

1.W dniu dzisiejszym kolekta specjalna na remont kościoła
2.We wtorek 18 czerwca o godzinie 12:00 Msza Św. Na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
3.W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Procesja wyrusza po Mszy Św. O godzinie 8:30. Prosimy o przystrojenie domostw i pomoc w budowie ołtarzy.
4.W piątek udajemy się o godzinie 15:00 Drogą Krzyżową na Grzybówkę.
5.W najbliższy piątek tj. 21.06 ks. Abp. Udziela dyspensy od spożycia pokarmów mięsnych.
6.Chór „Nadzieja” ma swoje spotkanie w najbliższy wtorek o godzinie 17:00.
7.Na rozpoczęcie okresu wakacyjnego ministranci spotykają się w sobotę 22 czerwca o godzinie 16:00 w ogrodzie parafialnym.
8.Podziękowania za wykonanie nowych schodów na chór :
a) Całość dzieła zawdzięczamy Panu Arkadiuszowi Kolarczyk
b) Panu Adamowi Klimek dziękujemy za pomoc i użyczenie specjalistycznych obrabiarek
c) Panom którzy pomagali w montażu schodów : Lucjanowi Sikora, Andrzejowi Bogaczyk, Damianowi Klemens
9.Trwają zapisy na 74 Pieszą Rybnicką Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wpisowe od osoby dorosłej 40 zł a od dziecka 35 zł. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia
10.Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
11.Dziękujemy mieszkańcom ul.Okrężnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul.Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda).