Ogłoszenia parafialne 2019-04-28

1.Dziś przeżywamy II Niedziele Wielkiej Nocy oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Nabożeństwo o godzinie 16:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Caritas.
3.Nabożeństwa Majowe w ciągu tygodnia o godzinie 17:30 w Niedziele i Święta o godzinie 16:00. Na Grabowni Majowe o godzinie 17:00 a w Niedziele i Święta o godzinie 16:00.
4.W tym tygodniu nie odbędą się próby naszych chórów.
5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
a) I czw. - Po porannej Mszy Św. Nabożeństwa o powołania. Ze względu na majówkę nie ma Mszy szkolnej.
b) I pt. - Uroczystość NMP Królowej Polski Msze według porządku Niedzielnego. O godzinie 11:00 centralna Msza za Ojczyznę oraz za strażaków z Golejowa i Grabowni. O godzinie 16:00 majowe poprowadzi ERD. Nie ma obchodu chorych.
c) I sob. - Różaniec po porannej Mszy Św.
6.W przyszłą Niedziele kolekta na WŚSD w Katowicach.
7.Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny.
8.Dziękujemy mieszkańcom ul. Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi)