Ogłoszenia parafialne 2019-02-24

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
2.Na godzinę 16:00 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.
3.Próba chóru „Nadzieja” w sobotę o godzinie 12:00
4.W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobotę miesiąca :
a) I piątek – po porannej Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ w tym dniu odwiedzimy chorych. O godzinie 17:15 adoracje Najświętszego sakramentu poprowadzi ERD. O godzinie 19:00 Msza młodzieżowa na którą zapraszamy uczniów klas 6,7 i 8 oraz młodzież studiującą i pracującą. Okazja do spowiedzi w czasie adoracji oraz 30 min przed każdą Mszą Św.
b) I sobota – po porannej Mszy Św. Odmawiamy różaniec
5.W czwartek o godzinie 17:00 Msza szkolna. Oprawę liturgiczną przygotowują uczniowie klas 4. Przed Mszą okazja do spowiedzi.
6.W środę o 17:00 w salkach parafialnych katecheza dla dzieci komunijnych.
7.Spotkania grup działających przy parafii:
a) Ministranci sobota godzina 9:00
b) ERM czwartek godzina 16:15
c) Krąg biblijny w dwa piątki miesiąca
8.Planuje się w czasie Wielkiego Postu wystawienie misterium Męki Pańskiej i drogę krzyżową na Grzybówkę prowadzoną przez młodzież parafii. Spotkanie organizacyjne w przyszły piątek czyli 8 marca o godzinie 19:00 na probostwie.
9.Do nabycia prasa katolicka m.in. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
10.Dziękujemy mieszkańcom ul. Poloczka (parzyste, od p. Reclik do Szałasu) prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Poloczka (nieparzyste, od kaplicy do p. Gilner)