Ogłoszenia parafialne 2019-01-27

1.Na godzinę 15:30 zapraszamy na doroczne wydarzenie pt. „Pożegnanie Żłóbka”.
Połączone chóry „Zorza” i „Nadzieja” wraz z instrumentalistami wykonają znane kolędy.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli na potrzeby parafii.
3.W poniedziałek 28 Stycznia o godzinie 19:00 na probostwie studium przedmałżeńskie rocznika 2000.
4.W środę 30 stycznia o godzinie 17:00 w salkach katecheza dla dzieci komunijnych.
5.W czwartek o godzinie 16:15 w salkach zebranie REM na które zapraszamy dzieci z klas 4 i 5.
6.W czwartek w ramach Mszy szkolnej poświęcenie świec dzieciom komunijnym. O godzinie 16:00 okazja do spowiedzi.
7.W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca po mszy porannej nabożeństwo do NSPJ
o godzinie 17:15 adoracja Najświętszego Sakramentu którą prowadzi Ruch Eucharystyczny Dorosłych.
O godzinie 19:00 Msza młodzieżowa. Okazja do spowiedzi przed Mszami.
8.W I sobotę miesiąca przypada Święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. W czasie Mszy poświęcimy świece gromnice. W tym dniu modlimy się w intencji zakonów kontemplacyjnych na które zbierzemy kolektę.
9.W przyszłą Niedzielę kolekta na opał.
Próba chóru „Nadzieja” sobota godzina 12:00
10.Pragniemy Podziękować Wszystkim Parafianom za wizytę duszpasterską. Za gościnność, otwartość i ofiarność.
11.W dniu dzisiejszym modlitewny marsz pamięci o godzinie 15:00 w formie drogi krzyżowej w 74 rocznice ofiar marszu śmierci oraz tragedii górnośląskiej początek przy pomniku na ul. Gliwickiej ( za stadionem )
12.Do nabycia prasa katolicka m.in. Gość Niedzielny z filmem pt. „ Bóg Nie Umarł 2”
oraz Mały Gość Niedzielny.
13.Dziękujemy mieszkańcom ul.Gierymskiego za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul.Skowronków