Ogłoszenia parafialne 2018-02-18

1.Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji i danie świadectwa przez wpis do księgi trzeźwościowej.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli to jałmużna postna.
3.W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.
4.W środę 21.II o godz. 19:00 w salce parafialnej zapraszamy na spotkanie rodziców i młodzież klas VII, chodzi o przygotowanie bliższe do bierzmowania.
5.W czwartek na Mszy św. szkolnej poświęcimy modlitewniki dzieciom, które przystąpią w tym roku do I Komunii Św. Po Mszy św. w salce przymiarka strojów komunijnych.
6.W czwartek po Mszy św. szkolnej na probostwie spotkanie zelatórw róż różańcowych. Do odebrania w zakrystii są legitemacje różańcowe przez opiekunów tych róż.
7.Prosimy aby we Mszach szkolnych uczestniczyli również uczniowe klas VI jako forma przygotowania dalszego do bierzmowania.
8.Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii : -Niedziela godz.15:45 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. -Piątek godz.17:15 droga krzyżowa ogólna, 19:00 młodzieżowa. -Sobota godz.10:00 droga krzyżowa dla dzieci.
9.Próby chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
10.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny"
11."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Poloczka, od zalewu do kaplicy (oby dwie strony). Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul. Poloczka (parzyste, od kaplicy do p. Reclik).