Ogłoszenia parafialne 2017-12-31

1.Dzisiejsza niedziela to św. Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dziś również ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na godz.16:00 na nabożeństwo wynagradzające i dziękczynne. Kto odśpiewa hymn "Ciebie Boże wielbimy" i spełnia zwykłe warunki odpustu może go zyskać w tym dniu.
2.W dniu jutrzejszym obchodzimy Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki, jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W hymnie do Ducha Św. będziemy prosić o uproszenie łaski światła i pomocy Bożej na nowy rok. Kolekta w tym dniu na WŚSD w Katowicach.
3.W tym tygodniu przypada I.cz I.pt i I.sob miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 8:15 do 9:30. Dzieci praktykujące I.pt miesiąca mogą przyjąć Komunię św. na Nabożeństwie o godz.17:00. W miesiącu styczniu zgodnie z zapowiedzią nie ma obchodu chorych. Różaniec w tym tygodniu odmówimy w czwartek po Mszy o godz.7:40.
4.Spotkania dla młodzieży przygotowywującej się do bierzmowania będą miały miejsce w ostatnim tygodniu przed feriami.
5.Próby chórów: "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
6.7."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Książenickiej (Od skrzyżowania do Ronda). Zapraszamy do podjęcia trudu czyszczenia kościoła mieszkańców ul.Książenickiej (Od Ronda do lasu). W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego prosimy o mycie kościoła w piątek.