Ogłoszenia parafialne 2023-02-26

1.W dniu dzisiejszym Adoracja Naj. Sak.
2.Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Na bocznym ołtarzu jest wystawiona księga trzeźwościowa.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli to jałmużna postna.
4.Nabożeństwa Wielkopostne:
• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o godzinie 15:45
• Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17:15 a dla dzieci w sobotę o godzinie 10:00 (Zalecki wyczytywane przy drodze krzyżowej można składać w zakrystii)
5.W czwartek w ramach Mszy Szkolnej o godzinie 17:00 odbędzie się poświęcenie i wręczenie skarbczyków dzieciom komunijnym. Po Mszy Św. krótka katecheza dla rodziców
6.W tym tygodniu przeżywamy I Czwartek, I Piątek i I Sobotę miesiąca.
Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
Obchód chorych:
• Golejów w piątek od godziny 8:15
• Grabownia w sobotę od godziny 9:00
W piątek o godzinie 17:15 drogę krzyżową poprowadzą członkowie ERD.
7.Za tydzień zbiórka przed kościołem na Fundusz Misyjny AD Gentes.
8.Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Roman Tkacz Pallotyn z Warszawy.
9.Ruch Światło-Życie zaprasza na Eucharystię w intencji beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Wiktora będzie sprawowana w poniedziałek 27 lutego o godz. 18.00 w katedrze.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi).