Ogłoszenia parafialne 2022-08-28

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont krypty katedry.
2.Od poniedziałku porządek Mszy Świętych o stałych porach.
3.Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Rybniku zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 30 sierpnia 2022r. o godz. 16.30 na terenie szkoły.
4.W czwartek 1 września o godzinie 10:00 Msza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci i młodzieży naszej szkoły. W trakcie tej Mszy poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla klas pierwszych. Okazja do spowiedzi w środę od godziny 17:00 oraz w czwartek od godziny 9:00.
5.W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
6.Obchód chorych:
a) Golejów piątek od 8:15
b) Grabownia sobota od 9:00
7.Pielgrzymka ministrantów do Katowickiej Katedry odbędzie się w środę (31.08). Zbiórka na probostwie o godzinie 8:00. Zapisy w zakrystii.
8.Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Morwowej za sprzątanie kościoła.
10.Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom).