Ogłoszenia parafialne 2021-09-26

1.Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
3.W poniedziałek o godzinie 16:00 uroczysta Msza z ok. 20 lecia chóru „Zorza”.
4.We wtorek o godzinie 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Tradycyjnie zbiórka w 3 miejscach:
• Przystanek Górka w Golejowie
• Na skrzyżowaniu w Golejowie
• Przy kaplicy na Grabowni
5.Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Św. Józefa w Rudzie Śląskiej odbędzie się w sobotę 9 października. Chętne osoby na wyjazd prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
6.W tym tygodniu rozpoczyna się Październik Miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa Różańcowe codziennie 45 minut przed wieczornymi Mszami. W czwartki po Mszy Świętej szkolnej.
7.W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi o stałych porach.
8.W piątek o godzinie 19:00 Msza Młodzieżowa, na którą w sposób szczególny zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Osoby, które w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania proszone są o pozostanie po Mszy w kościele. Zapraszamy młodzież całej parafii do wspólnej modlitwy.
9.Harmonogram spotkań młodzieży, która przyjmie sakrament Bierzmowania:
a) Czwartek 7 października godzina 19:00.
b) Środa 13 października godzina 19:00.
c) Czwartek 14 października godzina 19:00.
d) Sobota 16 października godzina 19:00.
Spotkanie dla rodziców i światków Niedziela 10 października godzina 18:00.
10.W czwartek w czasie Mszy Szkolnej o godzinie 17:00 poświęcenie różańców dzieciom komunijnym.
11.Obchód chorych piątek Golejów od godziny 9:00 a w sobotę Grabownia od godziny 9:00.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Pszennej za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Siennej.